Szukam pomocy

Potrzebujesz pomocy, ale Twoja firma nie jest objęta ochroną sygnalizuj.com? Nie zostawimy Cię samego

Jeśli trafiłeś na tę stronę, najprawdopodobniej doświadczyłeś trudnych sytuacji w swojej firmie lub zaobserwowałeś w niej niepokojące nieprawidłowości. Chcemy udzielić Ci takiej pomocy, jaka tylko jest możliwa w sytuacji, w której nie współpracujemy z Twoją firmą i nie znamy jej specyfiki.

Wypełnij poniższy formularz, jeśli chcesz anonimowo poinformować swoją organizację, że dzieje się w niej coś, co wymaga interwencji. Zasygnalizujemy to Twojej firmie, nie wdając się w szczegóły.

Wskazane przez Ciebie osoby otrzymają krótką, automatyczną wiadomość informującą, że ktoś z firmy szukał pomocy na naszej stronie. Jest szansa, że taki komunikat zmobilizuje kadrę zarządzającą do przeprowadzenia wewnętrznego audytu, który ujawni zaobserwowane przez Ciebie nieprawidłowości (zwłaszcza jeśli wypełnisz oba pola adresowe*).

Jeśli potrzebujesz z kimś porozmawiać na temat swojej sytuacji, po uzupełnieniu formularza wyświetli Ci się numer telefonu, pod którym możesz się z nami skontaktować. Postaramy się zarekomendować konkretne działania, które pomogą polepszyć Twoją sytuację.

Poinformuj Twoją firmę

Adresaci:

*Jeśli zdecydujesz, że naszą wiadomość ma otrzymać jedna osoba, istnieje ryzyko, że zachowa ona ten komunikat dla siebie, nie wszczynając dochodzenia w sprawie zgłoszonej przez Ciebie nieprawidłowości. W momencie, gdy wypełnisz oba pola adresowe, wyślemy wiadomość do dwóch osób, informując je wzajemnie o tym, kto jeszcze był adresatem komunikatu – mobilizuje to do przeanalizowania sytuacji najpierw we dwójkę, a później do wspólnego szukania rozwiązań.

Brak ocen.
Please wait...