Compliance Management

Nasze podejście do Compliance Management

Postęp technologiczny sprawił, że informacje docierają do nas z prędkością światła. Te na temat skandali i afer zdają się rozprzestrzeniać jeszcze szybciej. W jednej chwili firma, która dotąd cieszyła się szacunkiem i zaufaniem klientów i partnerów biznesowych, może ponieść wielomilionowe straty po tym, jak media (lub zwykły człowiek dysponujący siłą, jaką dają media społecznościowe), opublikują informację na temat nadużyć, które miały miejsce w organizacji.

Uważamy, że to zjawisko ma swoje ogromne plusy: na naszych oczach wiele światowych gigantów biznesu, którzy wcześniej niespecjalnie przejmowali się etyką w miejscu pracy, musiało zmienić procedury lub naprawić wyrządzone przez siebie szkody pod taką presją społeczną. Wiele firm odkryło też dzięki temu wewnętrzne procedery, o których istnieniu nie miało pojęcia. Były to jednak bolesne lekcje.

W sygnalizuj.com wiemy, że dzięki świadomemu zarządzaniu firmy mogą uniknąć wielu szkodliwych nadużyć w miejscu pracy, a nawet je wyeliminować: dla dobra pracowników i biznesu. Jednym z podstawowych narzędzi, które pozwalają osiągnąć ten cel, jest sprawny system zgłaszania nieprawidłowości w przedsiębiorstwie, np. w formie whistleblowing line.

Sygnalizuj.com jako zewnętrzna linia dla sygnalistów zapewnia firmie aż 4-krotnie większe prawdopodobieństwo, że pracownicy zdecydują się poinformować pracodawcę o nadużyciach, które narażają firmę na straty finansowe i godzą w jej reputację.

Nie pozwól, aby kadra zarządzająca dowiadywała się o problemach w firmie z porannych wiadomości. Identyfikuj nadużycia w swojej organizacji i zapobiegaj im dzięki systemowi whistleblowing line, który z powodzeniem służy liderom rynku w Polsce i zagranicą.

Wybierz sygnalizuj.com
Brak ocen.
Please wait...